вівторок, 6 червня 2017 р.

"Мої права в моїй державі"
Дитина - найцінніший скарб. Права дитини - це певні можливості, які треба дітям (до 18 років) для того, щоб жити і дорослішати.  
 
Дитина - це вічна музика, і слухати її потрібно вміти. 
   Дитинство - найважливіший період у житті людини. Саме тому міжнародна Організація Об`єднаних Націй працює над тим, щоб створити дітям найкращі умови для всебічного розвитку. Наслідком цієї праці став документ надзвичайної ваги - Конвенція про права дитини. 
Для удосконалення правових знань дітей та підвищення їхньої правової культури – працівники культури села Білин підготували та провели правовову годину "Мої права в моїй державі",присвячену до дня Захисту Дітей .
Вступну бесіду  "Всі діти мають знати свої права" підготувала  зав.бібліотекою Герасименко М.Ю.Дир..СБК Дребота Г.В.  підготувала гру- мандрівку "Основні права дітей" за допомогою листівок із зображенням прав дітей, учасники мандрували по країні Права та ознайомлювалися зі своїми правами( правом на життя, на освіту, на житло,на захист).У кінці зустрічі були підведені підсумки, що у кожного з нас є права і обов’язки, з якими ознайомили присутніх учасники гуртка «Художнього слова» - Шемота Ольга та Ковач Ангеліна.

Немає коментарів:

Дописати коментар